• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Zmiany w terminach otwarcia PSZOK-ów dalej obowiązują

UWAGA! W związku z zagrożeniem koronawirusem w dalszym ciągu obowiązują zmiany w terminach otwarcia PSZOK-ów.

PSZOK przy ul. Piastowskiej w Krapkowicach będzie otwarty tylko we wtorki w godzinach od 9:00 do 16:30 oraz w drugą i czwartą sobotę miesiąca w godzinach 8:00-15:30.

PSZOK przy ul. Limanowskiego w Krapkowicach będzie czynny tylko w środy od godziny 9:00 do 16:30 oraz w pierwszą i trzecią sobotę miesiąca w godzinach 8:00-15:30.

Jednocześnie informujemy, że na PSZOK-u może przebywać wyłącznie 1 osoba.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).