• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Otwarte Mistrzostwa Krapkowic Amatorów w badmintonie – I turniej eliminacyjny 27-10-2013

W niedzielę 27 października w sali gimnastycznej przy PSP nr 1 odbył się pierwszy turniej eliminacyjny w ramach cyklu Otwartych Mistrzostw Krapkowic Amatorów w badmintonie. Ogółem w zawodach wystartowało 32 zawodniczek i zawodników reprezentujących różne miejscowości województwa opolskiego i śląskiego.

Wśród kobiet bezapelacyjnie najlepszą zawodniczką była Małgorzata Włoszczyńska. Kategorię mężczyzn do lat 40 wygrał najrówniej grający w całym turnieju Adam Daroń. Kategorię mężczyzn powyżej 40 lat we wspaniałym stylu wygrał Dariusz Supel. Darek wraz ze swoim partnerem Adamem Hnatów, wygrał również  rywalizację w grach podwójnych, pokonując w finale, po trwającym prawie godzinę pojedynku, zawodników z Cieszyna – parę Mieczysław Kubica/Mariusz Kubas.

PDFWyniki I TMMA Krapkowice.pdf

PDFKlasyfikacja Otwartych Mistrzostw Krapkowic Amatorów w badmintonie.pdf

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).