• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Nie tracimy czasu, remontujemy

Gmina Krapkowice każdego roku na wiosnę wykonuje szereg prac naprawczych. Szczególnie na drogach, chodnikach, w parkach itp. Sytuacja związana z zagrożeniem epidemiologicznym okazje się być pomocna w przeprowadzeniu tego typu prac.

Zmniejszony ruch i liczba samochodów zdecydowanie ułatwia oraz przyśpiesza wszelkie zaplanowane prace.  Dzieje się dużo. Od kilku dni ruszyły prace w całej gminie związane z naprawą ubytków w nawierzchniach bitumicznych oraz szutrowych.

1.jpeg2.jpeg

W Krapkowicach ulica Podgórna po wielu wymianach sieci mediów otrzyma nową, wzmocnioną nawierzchnię brukową.

3.jpeg

Poprawione zostały przejścia dla pieszych na ul. Moniuszki i Krasińskiego.

4.jpeg

Odbudowano ubytki muru nad Odrą przy moście drogowym.

5.jpeg

Poprawiono chodniki w wielu miejscach w mieście.

6.jpeg

Wzmocniono przyczółek mostu przez Osobłogę w Steblowie.

7.jpeg

Przygotowano podbudowę pod nową wiatę przystankową przy ul. 3 Maja przy ciepłowni.

8.jpeg

Wszystkich prac naprawdę nie sposób wymienić. Wierzymy, że ten trudny czas nie jest czasem straconym i już wkrótce będziemy mogli się wspólnie cieszyć z przeprowadzonych napraw oraz wyeliminowanych uciążliwych ubytków dla pieszych i kierowców.

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).