• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Chcesz zostać wolontariuszem i pomagać innym, zgłoś się...

Szanowni Mieszkańcy, niezależnie od działań, które podejmujemy jako samorząd proszę, abyście indywidualnie wspierali osoby starsze i samotne, które mieszkają w Waszym sąsiedztwie.

Poszukujemy wolontariuszy, którzy będą wspierać pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w działaniach na rzecz osób starszych.

Tworzymy bazę wolontariuszy, którzy pomogą w zrobieniu zakupów, wykupieniu leków, a nawet wyprowadzeniu psa wszystkim, którzy nie mogą lub nie powinni wychodzić z domu z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Mamy świadomość, że nie jest to łatwe zadanie, nieść pomoc samotnym, starszym i chorym w ich środowisku domowym, dlatego liczymy na zaangażowanie osób chętnych i  odpowiedzialnych, które ukończyły 18 lat.

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie pod numerem: 77 44 66 822 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail:

Burmistrz Krapkowic

/-/ Andrzej Kasiura

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).