Dzień Kobiet

„O miłości prawie wszystko” w wykonaniu artystów Teatru Muzycznego w Poznaniu, występ satyryków z krapkowickiego Stowarzyszenia „Pasja”, słodki poczęstunek i losowanie atrakcyjnych nagród. Tak wyglądał Dzień Kobiet w Krapkowickim Domu Kultury.  

18.jpeg

8 marca burmistrz Krapkowic oraz dyrektor Krapkowickiego Domu Kultury zaprosili Panie na wyjątkowy wieczór. Na scenie zaprezentowali się: Krystyna Gamon oraz Stanley Carol ze Stowarzyszenia Pasja oraz Anna Michalak, Klaudiusz Kapłon i Tomasz Raczkiewicz z Teatru Muzycznego w Poznaniu. Artyści z dużą swobodą wprowadzili Panie w świat operetki.

7.jpeg

Po występie wszystkie Panie zaproszone zostały na słodki poczęstunek. Tradycyjnie nie mogło zabraknąć także loterii z atrakcyjnymi nagrodami. Perfumy, kosmetyki, karnety na siłownię, zajęcia taneczne, zaproszenia do restauracji czy rękodzieło to tylko niektóre z nich.  

4.jpeg

Wszystkim Paniom serdecznie dziękujemy za wyśmienite towarzystwo i życzymy wszelkiej  dobroci i pomyślności, oczywiście nie tylko od święta, ale przez cały rok.

Pragniemy także podziękować tym, bez pomocy których organizacja Dnia Kobiet  na tak wysokim poziomie byłaby niemożliwa: Krapkowickie Sieci Internetowe, Budopap, ADAN Studio Jazzowe, Synergia Fitness, Siłownia Fitness Atleta, Ryszard, Robert Donitza, Toczenie w Drewnie, Kwiaciarnia Matuszek, Pizzeria Red Pepper, Restauracja Verona, Krapkowickie Centrum Dobroczynności, Zegarmistrz Jubiler Paweł Smykała, S-Medica, S-Dentica,  Rogowska Hodowla Roślin, MAX Plus Mirosław Kulikowski, Seney Aneta Hońka, Cafeteria Cappuccino Beate Zimmermann, Pracownia Urody Rafał Michałewycz, Delfin Sp. z o.o.