• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Uroczyste Obchody Dnia Edukacji Narodowej - fotorelacja

roza.jpeg

14 października br. sala Krapkowickiego Domu Kultury w Krapkowicach wypełniła się gośćmi, którzy na zaproszenie Burmistrza Krapkowic wspólnie świętowali Dzień Edukacji Narodowej.  W uroczystości udział wzięły władze miasta,  radni Rady Miejskiej w Krapkowicach, przedstawiciele władz kościelnych oraz miejskich instytucji, a przede wszystkim grupa pedagogów, która reprezentowała bohaterów dnia - nauczycieli i pracowników niepedagogicznych pracujących w placówkach oświatowych gminy Krapkowice. Głównym punktem obchodów była ceremonia wręczenia nagród za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej.  Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura wręczył nagrody najlepszym pedagogom i pracownikom oświaty.  Dyrektorzy poszczególnych placówek oświatowych wręczyli nagrody dyrektora z okazji Dnia Edukacji Narodowej  szczególnie wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom. Podczas uroczystości nagrodzeni zostali również pedagodzy szkoły stowarzyszeniowej w Steblowie.

W świat balowych, kolorowych sukien i czarnych męskich fraków śpiewająco przenieśli zaproszonych gości artyści operetkowi prezentując fragmenty „Księżniczki Czardasza”

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).