• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Remont ulicy Podgórnej

Uwaga kierowcy, ulica Podgórna zamknięta. Trwa tam remont sieci wodociągowej. Po zakończeniu prac instalacyjnych, wykonany zostanie także remont nawierzchni zgodnie z zaleceniami Opolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Boczne pasy, wzdłuż ścian budynków zostaną ułożone z drobnej kostki kamiennej, a środkowy pas jezdny z kostki kamiennej pełnowymiarowej o wysokości średnio 18 cm. Materiał będzie pochodził z rozbiórki dotychczasowej nawierzchni.

Przypomnijmy, pracownicy Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach do Opolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków z wnioskiem o przeprowadzenie remontu wystąpili w 2019 roku. Jednak ze względu na planowane prace: położenie nowych kabli energetycznych oraz remont sieci wodociągowej wstrzymano się z remontem nawierzchni do marca tego roku. Prace powinny zakończyć się w połowie kwietnia.

IMG_20200305_100542.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).