• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

27 marca upływa termin uiszczenia opłaty za I kwartał br.

Szanowni mieszkańcy Gminy Krapkowice!

Przypominamy, że dnia 27 marca br. upływa termin uiszczenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi za I kwartał 2020 roku.

Jednocześnie informujemy, że począwszy od 1 lutego 2020 roku nowa stawka opłaty wynosi: 

  • 28,00 zł miesięcznie od osoby,
  • 16,00 zł miesięcznie dla szóstej i każdej kolejnej osoby zamieszkującej w jednej nieruchomości, stanowiącej budynek jednorodzinny lub lokal mieszkalny.

natomiast w przypadku nieruchomości zabudowanych budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi, których właściciele zadeklarowali kompostowanie odpadów biodegradowalnych w przydomowych kompostownikach:

  • 26,00 zł miesięcznie od osoby,
  • 14,00 zł miesięcznie dla szóstej i każdej kolejnej osoby zamieszkującej na nieruchomości.

Powyższe oznacza, że opłata za I kwartał 2020 roku stanowi sumę opłaty za styczeń po starej stawce, natomiast za luty i marzec w nowej wysokości.

Wpłat należy dokonywać przelewem na indywidualny numer rachunku bankowego lub w kasie Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach.

Poniżej przedstawiamy tabelę, określającą wysokość opłaty za I kwartał 2020 roku:

wysokość opłaty za I kwartał 2020.png

 

Plik do pobrania:

PNGwysokość opłaty za I kwartał 2020.png

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).