• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dofinansowanie z Marszałkowskiej Inicjatywy Sołeckiej

Cztery przedsięwzięcia sołeckie z gminy Krapkowice z dofinansowaniem Marszałkowskiej Inicjatywy Sołeckiej.

Dotacje w wysokości 5 tysięcy złotych trafią do Nowego Dworu Prudnickiego (Wymiana wyeksploatowanych urządzeń na placu zabaw), Gwoździc (Wymiana podłogi w sali wiejskiej w Gwoździcach), Żużeli (Wykonanie przyłącza energetycznego wraz z rozprowadzeniem zasilania i oświetlenia placu wiejskiego w Żużeli przy ul. Krapkowickiej) oraz Ściborowic (Modernizacja zaplecza kuchennego – zmywalni naczyń w budynku komunalnym - strażnicy OSP w Ściborowicach ul. Szkolna 3).

Zadania zostaną dofinansowane w formie dotacji celowej na dofinansowanie zadań w ramach Marszałkowskiej Inicjatywy Sołeckiej – Opolskie w latach 2020-2022 z budżetu Województwa Opolskiego i zostaną zrealizowane najpóźniej do końca października 2020 roku. W latach 2021 oraz 2022 gmina Krapkowice będzie aplikowała o środki finansowe dla kolejnych sołectw.

Marszałkowska Inicjatywa Sołecka.png

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).