• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dodatkowe terminy składania deklaracji

Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady w terminie do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach.
Dla Państwa wygody będziemy także dodatkowo przyjmować deklaracje w dniach: 26 lutego w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 oraz 27 lutego w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1. Czekamy na Państwa w godzinach 16:00-18:00!

Powyższe wynika ze zmiany ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach wprowadzającej obowiązek zamieszczenia w deklaracji o wysokości opłaty za odpady informacji dot. przetwarzania danych osobowych, jak również wprowadzenia możliwości częściowego zwolnienia z opłaty za odpady właścicieli nieruchomości zabudowanych budynkami jednorodzinnymi, mieszkalnymi, którzy zadeklarują zagospodarowywanie powstających na nieruchomości odpadów ulegających biodegradacji w przydomowych kompostownikach.

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).