• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ferie zimowe na wesoło

W gminie Krapkowice uczestnicy zimowisk szkolnych korzystali z licznych atrakcji. Uczestniczyli w zabawach sportowych, zręcznościowych, plastycznych oraz muzycznych. W czasie zimowisk były wyjścia i wyjazdy do kina, na basen oraz na lodowisko, co urozmaiciło pobyt podopiecznych w czasie ferii zimowych.

Niestety w tym roku w okresie spotkań aura zimowa nie dopisała, ale i tak uczniowie  spędzali każdy dzień na wesoło i z mnóstwem atrakcji.

W drugim tygodniu ferii zimowych czekają na dzieci atrakcje przygotowane przez instytucje kultury i rekreacji. Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Krapkowicach realizuje zabawy pod hasłem „W co się bawić, aby smutki precz odprawić”. Krapkowicki Dom Kultury organizuje warsztaty dla dzieci i młodzieży. Kryta Pływalnia „Delfin” w Krapkowicach proponuje przez całe ferie dwie godziny bezpłatnego dla dzieci i młodzieży  wejścia na basen.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).