• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapisy na 38. KBU

A może tak na Walentynki zapisać się na Bieg? Na jaki? Oczywiście na 38. Krapkowicki Bieg Uliczny. Już w piątek, 14 lutego o 12:00 ruszają zapisy na jeden z najstarszych biegów w Polsce.

Bieg Główny https://www.zmierzymyczas.pl/1077/38-krapkowicki-bieg-uliczny.html

O zapisach na Bieg Dzieci, Nordic Walking i Sztafetę Dobroczynności będziemy informować na bieżąco.

Przypominamy, 38. KBU zaliczany jest do Biegowego Grand Prix Opolszczyzny o pierścień Księcia Opolskiego. Trofeum trafi do tych, którzy ukończą 6 z 8 biegów na 10 km.

Krapkowice na tej trasie są pierwsze. Do Grand Prix zaliczają się także: Bieg Nyski, Bieg Opolski, Bieg Namysłowian, Kluczborski Bieg o "Złotą Barć", Paczkowska Dycha, Atestowana Dycha w Kamieniu Śląskim oraz Bieg Mikołajkowy w Kędzierzynie Koźlu.

Kto gotowy na wyzwanie?

Baner.png

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).