• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zebranie organizacyjne KALS

KALS.jpeg

W poniedziałek 7 października w budynku Urzędu Miasta i Gminy Krapkowice odbyło się zebranie organizacyjne Krapkowickiej Amatorskiej Ligi Siatkówki 2013/2014. W zebraniu wzięli udział kapitanowie zgłoszonych do rozgrywek zespołów oraz przedstawiciele organizatorów ligi: Gminy Krapkowice oraz ZSS nr 1 w Krapkowicach. Na spotkaniu omawiane były sprawy regulaminowe rozgrywek oraz wnioski uczestników. Ostatecznie ustalono, że liga rozgrywana będzie systemem ligowym – mecz i rewanż, do dwóch wygranych setów. Zespoły, które zajmą po części zasadniczej miejsca 3 i 4, rozegrają mecz o trzecie miejsce ( do dwóch wygranych setów ), natomiast dwa najlepsze zespoły zmierzą się w wielkim finale o zwycięstwo w całych rozgrywkach ( do trzech wygranych setów ).

Udział w rozgrywkach potwierdziło osiem zespołów: ISKRA Zimnice, TAROPOL Tarnów Opolski, AGROSERWIS Strzelce Opolskie, PV DTP Krapkowice, ADHD Gogolin, KS Kamień, VOLLEYBULLS Krapkowice, MASTOIDEA Krapkowice.

Pierwsze mecze rozegrane zostaną 17 października br. w sali sportowej przy szkole ZSS nr 1  w Krapkowicach.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).