• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach będzie nieczynna od  23 marca 2020 roku do odwołania. Opłat należy dokonywać za pomocą bankowości elektronicznej. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >>

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Klub Seniora w Kórnicy

W Kórnicy pojawiło się doskonałe miejsce na wspólną, poranną kawę czy rozegranie partyjki szachów. Jest to odpowiedź na potrzeby najbardziej doświadczonych mieszkańców sołectwa. 5 lutego w Kórnicy rozpoczął działalność Klub Seniora.

Klub finansowany jest ze środków Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców na Śląsku Opolskim, a obiekt do użytkowania zapewnia gmina Krapkowice.

„To dla seniorów przede wszystkim możliwość wyjścia z domu. Nie będą teraz siedzieć, zastanawiać się nad tym co było, myśleć o chorobach” mówiła na spotkaniu animatorka Teresa Rybczyk.

Klub Seniora w Kórnicy, to drugie w gminie Krapkowice po Dąbrówce Górnej sołeckie miejsce spotkań osób starszych.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).