• PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy przypominamy, że w 2020 roku nie wnosimy opłat za posiadanie psa. Właściciele czworonogów, którzy już dokonali płatności otrzymają jej zwrot na konto.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Koronawirus

Ministerstwo Zdrowia 5 lutego ogłosiło, że w przebadanych próbkach pobranych od 30 osób, które w niedzielę zostały przytransportowane do Polski z Chin nie stwierdzono koronawirusa 2019-nCoV z Wuhan. Ze względu na okres inkubacji choroby od obserwowanych osób jeszcze w tym tygodniu zostaną pobrane kolejne próbki i ponownie przebadane w warszawskim laboratorium. W całym kraju pod obserwacją (wraz z osobami sprowadzonymi z Wuhan)  jest 35 pacjentów, a służby sanitarno-epidemiologiczne aktualnie monitorują 480 osób.

mouth-guard-4791772_1920.jpeg

Więcej szczegółów dostępnych jest pod linkiem https://pssekrapkowice.pis.gov.pl/?dep=546

Szczegółowe instrukcje postępowania w określonych przypadkach zostały opublikowane przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Krapkowicach pod linkiem: https://www.facebook.com/SanepidKrapkowice/

Ministerstwo Zdrowia przypomina, że przełom stycznia i lutego to okres wzmożonej zachorowalności na grypę.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).