• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach będzie nieczynna od  23 marca 2020 roku do odwołania. Opłat należy dokonywać za pomocą bankowości elektronicznej. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >>

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Umowa na doradztwo techniczne podpisana

Ważne inwestycje wymagają wiedzy i doświadczenia wysokiej klasy specjalistów. W trakcie dzisiejszego spotkania burmistrza Andrzeja Kasiury, zastępcy burmistrza Arnolda Joszko z Mariuszem Pustelnikiem z pracowni projektowej MOSTOPOL została podpisana umowa na doradztwo techniczne w zakresie przygotowania dokumentacji niezbędnej do budowy mostu południowego na rzece Odrze w Krapkowicach i Gogolinie. To fachowe wsparcie pracowni udzielone zostanie na etapie procedury przetargowej oraz wykonywania dokumentacji projektowej, a zgodnie z założeniami, na początku maja ogłoszony zostanie przetarg na wyłonienie wykonawcy tej ważnej dla inwestycji dokumentacji.    

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).