• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach będzie nieczynna od  23 marca 2020 roku do odwołania. Opłat należy dokonywać za pomocą bankowości elektronicznej. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >>

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Przesunięto termin składania rocznych sprawozdań z zakresu gospodarki odpadami

Wczoraj w Dzienniku Ustaw opublikowano zmianę ustawy o odpadach oraz niektórych innych ustaw, która wchodzi w życie 31 stycznia.

Główna zmiana dotyczy terminów składania sprawozdań z zakresu gospodarki odpadami komunalnymi za 2019 rok, przez podmioty odbierające i zbierające odpady. Znowelizowana ustawa wydłuża termin na ich złożenie za pośrednictwem bazy BDO z dnia 31 stycznia na dzień 30 czerwca br. 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).