• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Forum dla Mikroprzedsiębiorców

Prowadzisz mikroprzedsiębiorstwo w gminie Krapkowice lub Gogolin? Interesują Cię możliwości otrzymania dotacji na rozwój firmy, a może cenisz wymianę doświadczeń w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań i analityczne opinie specjalistów? To Forum jest dla Ciebie.

Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura oraz Burmistrz Gogolina Joachim Wojtala zapraszają mikroprzedsiębiorców na Forum Gospodarcze. Ten panel wymiany doświadczeń odbędzie się  czwartek 6 lutego 2020 roku w Zamkowym Młynie o godz. 18.00.

Tematyką spotkania będą m.in. strategie rozwoju obu gmin, wprowadzenie Bazy Dany o Odpadach oraz możliwości pozyskania środków z RPO WO. Gościem specjalnym będzie Marian Woronin, słynny polski sprinter i olimpijczyk, który opowie  o tym, jak wyzwolić w sobie autodyscyplinę do pracy i rozwoju samego siebie.

Prosimy o potwierdzenie udziału w Forum do wtorku, 4 lutego pod nr tel. 77 44 66 841 lub mailowo .

Jednocześnie informujemy, że w piątek 7 lutego o godz. 14.00 również w Zamkowym Młynie odbędzie się X Forum Gospodarcze dla małych, średnich i dużych przedsiębiorców.

Głównym tematem piątkowego forum będą możliwości uzyskania ulg w podatku CIT oferowane przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.  

Forum dla Mikroprzedsiębiorców.png

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).