• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Mieszkańcy zdecydowanie za lokalizacją na Wrzosów

Zakończyły się konsultacje społeczne dotyczące lokalizacji nowego cmentarza komunalnego w Krapkowicach. Mieszkańcy swoje głosy oddawali od 13 do 24 stycznia w formie tradycyjnej i w głosowaniu internetowym.

Krapkowiczanie oddali 671 głosów, w tym 272 przez Internet. 63 głosy były nieważne, a 8 osób nie miało zdania na temat lokalizacji nowego cmentarza.

Za ulicą Wrzosów głosowało 438 osób (73% ważnych głosów), a za ulicą Limanowskiego 162 osoby (27% ważnych głosów).

Przypomnijmy, konsultacje odbywały się poprzez złożenie ankiety do głosowania w Punkcie Obsługi Klienta Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach przy ul. 3 Maja 17, w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 oraz w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Krapkowicach przy ul. Mickiewicza 1, a także za pośrednictwem strony internetowej www.krapkowice.pl, poprzez wypełnienie elektronicznego formularza.

Głosowanie dotyczące usytuowania nowego cmentarza miało na celu zasięgnięcie opinii mieszkańców gminy Krapkowice w kwestii podanych lokalizacji, w kontekście korzyści dla dalszego rozwoju miasta.

Lokalizacja_Wrzosów.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).