• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Bezpieczne Ferie 2020

20200124_080853.jpeg 

W piątek 24.01.2020 r. rozpoczęliśmy cykl spotkań w ramach akcji ,,Bezpieczne Ferie 2020''. Spotkania profilaktyczne dla uczniów klas pierwszych odbyły się w Szkole Podstawowej nr 1 w Krapkowicach. Strażnicy miejscy wraz z dzielnicowymi Komendy Powiatowej Policji przybliżyli pierwszoklasistom temat bezpieczeństwa podczas zbliżających się ferii zimowych.  Wśród poruszonych kwestii pojawiły się nie tylko te, które dotyczą zimowego szaleństwa. Na spotkaniu omówione zostały tematy obejmujące aktywności na drodze, a także zachowania się w przypadku kontaktu z osobą nieznajomą.

Pomimo że ferie w naszym województwie zaczynają się od 10 lutego i trwają do 23 lutego, krapkowiccy strażnicy miejscy wraz z dzielnicowymi rozpoczęli już dziś cykl spotkań poświęconych bezpieczeństwu podczas zimowego szaleństwa. Pierwsze prelekcje odbyły się dla uczniów klas pierwszych w Szkole Podstawowej nr 1 w Krapkowicach. Dotyczyły między innymi zachowania na stoku, korzystania z tzw. dzikich lodowisk. Wśród poruszonych kwestii pojawiły się nie tylko te, które dotyczą zimowego szaleństwa. Na spotkaniu omówione zostały tematy obejmujące aktywności na drodze, a także zachowania się w przypadku kontaktu z osobą nieznajomą.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).