• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Sportowa Piąteczka” druga w województwie.

W ramach uznania za zajęte II miejsce przez Publiczną Sportową Szkołę Podstawową nr 5 we współzawodnictwie sportowym województwa opolskiego w roku szkolnym 2018/2019 gmina Krapkowice ufundowała komplet strojów sportowych dla uczniów i bluz sportowych dla nauczycieli wychowania fizycznego. Osiągnięcie krapkowickiej piąteczki jest tym większe, gdyż w rywalizacji brało udział aż 146 szkół.

Dzisiaj dyrektor szkoły „Sportowej Piąteczki” Mariusz Znamiec na ręce burmistrza Krapkowic Andrzeja Kasiury złożył oficjalne podziękowanie „Przyjaciela Piąteczki” za wsparcie.

Dodatkowym atrybutem podziękowań dla burmistrza była podobna bluza sportowa jaką otrzymali nauczyciele ufundowana przez dyrektora szkoły.

Nauczycielom oraz uczniom składamy serdeczne gratulacje, życzymy kolejnych sukcesów i dziękujemy za zaangażowanie i eksponowanie siły sportowej Krapkowic w województwie.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).