• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Problemy z BDO przyczyną opóźnień w odbiorze odpadów

W związku z wprowadzeniem od 1 stycznia 2020 roku Bazy Danych o Produktach i Opakowaniach oraz o Gospodarce Odpadami (BDO) w ostatnich dniach pojawiły się opóźnienia w odbiorze odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych.

Jednocześnie informujemy, że firma Naprzód Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, aby usługa była wykonywana zgodnie z harmonogramem odbioru odpadów komunalnych, a wszelkie opóźnienia są niezwłocznie realizowane.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy!

Przypominamy również mieszkańcom o obowiązku wystawienia pojemników lub worków z odpadami do godz. 6:00 rano w dniu odbioru poszczególnych frakcji odpadów komunalnych oraz o przestrzeganiu zasad selektywnej zbiórki odpadów.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).