• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach będzie nieczynna od  23 marca 2020 roku do odwołania. Opłat należy dokonywać za pomocą bankowości elektronicznej. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >>

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Monitoring miejski

IMG_1109.jpeg

Miejski system monitoringu w naszym mieście jest sukcesywnie rozbudowywany. Kamery zlokalizowane są w newralgicznych punktach miasta oraz w miejscach występowania szczególnych zagrożeń. Rozbudowa monitoringu obejmuje zarówno instalację kamer jak i systemów transmisji sygnału. Do kamer, które zainstalowano przy ulicach: 3 Maja, Damrota, Opolskiej, Prudnickiej, Drzymały oraz na Rynku dołączyły nowe przy ulicach Górnej i Przybrzeżnej. Dnia 24.12.2019 r. przy pomocy monitoringu miejskiego udało się uchwycić jak kierowca volkswagena passata potrącił w Krapkowicach pieszą na pasach. 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).