• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach będzie nieczynna od  23 marca 2020 roku do odwołania. Opłat należy dokonywać za pomocą bankowości elektronicznej. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >>

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Informacja dot. godzin otwarcia kompleksu sportowego "ORLIK"

orlik.jpeg

"W miesiącach październik i listopad br kompleks sportowy "Moje boisko ORLIK 2012 " w Krapkowicach, przy ul. Wrzosowej czynny jest w dni powszednie w godzinach 15.00-22.00, w soboty w godzinach 11.00-21.00 oraz w niedziele w godzinach 12.00-20.00. W soboty i niedziele można korzystać z obiektu w innych godzinach, po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji u gospodarza obiektu bądź animatora sportu pod numerem telefonu 508 561 041."

 

Dariusz BROJ
Wydz. OST
UMiG Krapkowice

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).