• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Sportowcy nagrodzeni

Od 3790 do 1440 złotych. Takie wsparcie w 2020 roku trafi do 27 zawodników. 14 stycznia zastępca burmistrza Krapkowic Arnold Joszko, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Krapkowicach Andrzej Krajka oraz radny Adam Orzechowski wręczyli stypendia za wysokie wyniki sportowe. Wsparcie do sportowców trafiać będzie regularnie od stycznia do grudnia 2020 roku. Wyróżnieni zostali przedstawiciele 6 klubów: Klubu Karate - Do Shotokan w Krapkowicach, Ludowego Zespołu Sportowego w Żywocicach, Klubu Sportowego „Otmęt” w Krapkowicach, Klubu Sportowego UNIA Krapkowice, Klubu Pływackiego Delfin Krapkowice oraz KS Gladiatores Krapkowice.

IMG_3630.jpeg

Wręczonych zostało także 11 nagród za wysokie wyniki sportowe i osiągnięcia w działalności sportowej. Nagrody trafiły do przedstawicieli 7 klubów: Klubu Sportowego PV Volley Krapkowice, Klubu Sportowego UNIA Krapkowice, Klubu Karate – Do Shotokan w Krapkowicach, Uczniowskiego Klubu Sportowego Spiders Krapkowice, Ludowego Klubu Sportowego Biedrzychowice, Zapaśniczego Klubu Sportowego w Gogolinie oraz Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Wilhelm Szewczyk” Czerwionka-Leszczyny. Wypłata nagród jest jednorazowa.

Wszystkim nagrodzonym składamy serdeczne gratulacje i wyrazy uznania za osiągnięcia w pracy nad własnym rozwojem, za upór i zdolność osiągania zamierzonych celów. Dziękujemy za wytrwałość, zapał, poświęcenie i życzymy samych mistrzowskich występów.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).