• PL
  • EN
  • DE

Szanowni mieszkańcy przypominamy, że w 2020 roku nie wnosimy opłat za posiadanie psa. Właściciele czworonogów, którzy już dokonali płatności otrzymają jej zwrot na konto.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Ankieta w sprawie lokalizacji nowego cmentarza komunalnego w Krapkowicach

Drodzy mieszkańcy przypominamy od 13 do 24 stycznia włącznie prosimy o Państwa głosy w sprawie lokalizacji nowego cmentarza komunalnego.

 

Zagłosuj

Ankieta do głosowania w sprawie lokalizacji nowego cmentarza komunalnego w Krapkowicach

Zasady głosowania: 1. Jedna osoba może oddać głos na jedną pozycję z listy. 2. Głos uznaje się za nieważny, jeśli zachodzi co najmniej jedna z poniższych okoliczności: - na karcie wybrano więcej niż jedną pozycję, - mieszkaniec odda więcej niż jeden głos oraz w przypadku stwierdzenia, że mieszkaniec oddał głos zarówno w formie papierowej jak i elektronicznej, - dane osobowe na karcie są nieczytelne, - oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych nie zostanie podpisane lub zostanie podpisane w sposób uniemożliwiający identyfikację osoby podpisującej, - gdy głos zostanie oddany przez osobę nie będącą mieszkańcem Gminy Krapkowice, - w przypadku, gdy głosujący w chwili oddania głosu nie miał ukończonego 18 roku życia.

Lokalizacja przy ul. Wrzosów Dowiedz się więcej
Lokalizacja przy ul. Limanowskiego Dowiedz się więcej
Nie mam zdania

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).