• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach będzie nieczynna od  23 marca 2020 roku do odwołania. Opłat należy dokonywać za pomocą bankowości elektronicznej. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >>

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Poszukujemy właścicieli psów

Dnia 18.09.2013 na Osiedlu XXX-lecia znaleziono 5 letniego psa rasy Beagel. Pies jest bardzo sympatyczny i spokojny. Natomiast dnia 20.09.2013 r. na ulicy Limanowskiego znaleziono małą suczkę, która jest  zagubiona i bardzo tęskni za swoim Panem. Właścicieli lub osoby chętne do ich adopcji prosi się o kontakt z Wydziałem Gospodarki Gruntami, Rolnictwa  i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach pod numerem telefonu 774466805. Apelujemy do wszystkich ludzi, którzy znają właścicieli psów,  aby nie byli obojętni na krzywdę zwierząt.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).