• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wyjazdy na narty

Ktoś ma ochotę na białe szaleństwo na stoku? Tym razem burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura zaprasza  na wyjazdy na narty do naszych południowych sąsiadów (Lipova-lazne, stok Miroslav).  

Wyjazdy: 1, 8 (wyjazd przeniesiony z 25 stycznia) i 15 lutego parking w Otmęcie przy „Blaszaku” godzina 7:30, przy Krapkowickim Domu Kultury w Krapkowicach, godzina 7:40. 

Koszt wyjazdu: 30 zł osoba dorosła, 20 zł dzieci, młodzież oraz studenci do 26 roku życia (po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej).

Zapisy i wpłaty: osobiście w UMiG w Krapkowicach, ul. 3 Maja 17, I piętro, pokój nr 19.

Rezerwacje: możliwe jedynie drogą elektroniczną: . Prosimy o podanie jedynie imion i nazwisk osób biorących udział w wyjeździe. O przekazanie pozostałych danych będą Państwo proszeni przy dokonywaniu wpłaty.   

Rezerwacja przepada, jeżeli do 3 dni od daty zgłoszenia nie zostanie uiszczona opłata.

Odpowiedzi na dodatkowe pytania uzyskają Państwo pod numerem telefonu 77 44 66 884.

PDFRegulamin wyjazdów na narty 2020.pdf

PDFoświadczenie opiekuna osoby niepełnoletniej .pdf

2.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).