• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Koncert Karnawałowy

Burmistrz Krapkowic i Krapkowicki Dom Kultury zapraszają na KONCERT KARNAWAŁOWY Mirosław Niewiadomski (tenor) z zespołem.

W programie największe przeboje Elvisa Presleya i Franka Sinatry. Sala widowiskowa Krapkowickiego Domu Kultury
19 stycznia 2020 r. (niedziela) godz. 15:00. Bilety w cenie 30zł-normalny, 20zł-ulgowy (dla mieszkańców Gminy Krapkowice posiadających Kartę Dużej Rodziny oraz dla osób, które ukończyły 60 rok życia i są posiadaczami Opolskiej Karty Rodziny i Seniora) do nabycia w kasie Krapkowickiego Domu Kultury.

koncert_karnawlowy.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).