• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Będzie głosowanie w sprawie cmentarza komunalnego

Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura zaprasza mieszkańców gminy Krapkowice do głosowania w sprawie lokalizacji nowego cmentarza komunalnego.

Tocząca się o dłuższego czasu dyskusja dotycząca lokalizacji nowego cmentarza komunalnego zaowocowała ustaleniem dwóch terenów pod przyszły cmentarz.

Teren przy ul.Wrzosów (dawne pole golfowe) z długoletnią perspektywę funkcjonowania w otoczeniu ciszy i spokoju z zapewnioną możliwościa  dojazdu komunikacją publiczną oraz teren przy ul.Limanowskiego w otoczeniu potencjalnych terenów przemysłowych.

Debata publiczna i dyskusje na komisjach nie wskazały jednomyślności, co do przyszłej lokalizacji.

Głosowanie  dotyczące usytuowania nowego cmentarza ma na celu zasięgnięci opinii mieszkańców gminy Krapkowice w kwestii w/w lokalizacji w kontekście korzyści dla rozwoju miasta.

Głosowanie odbędzie się w okresie od 13.01.2020r. do 24.01.2020r. 

Głosy będzie można oddawać w formie elektronicznej  lub w formie papierowej. ( podobnie jak w przypadku budżetu obywatelskiego)

Głosować będą mogli wyłącznie mieszkańcy gminy Krapkowice, którzy ukończyli 18 rok życia .

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).