• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Darmowy kurs języka angielskiego - informacja

Język angielski za darmo

 

          W Krapkowicach odbędzie się darmowy kurs języka angielskiego. Kurs będzie trwał od listopada 2013 roku do grudnia 2014 roku. Kończy się egzaminem zewnętrznym.  Kurs przeznaczony jest  dla  osób dorosłych od 18 do 64 roku życia  z wyłączeniem osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, należących do jednej z poniższych grup:

  1. osoby, które ukończyły 50 rok życia,
  2. osoby w wieku od 18 do 50 roku życia z wykształceniem nie wyższym niż średnie. 

Zajęcia będą odbywały się na terenie krapkowickich szkół w trybie popołudniowym w wymiarze  6 godzin tygodniowo – łącznie  240 godzin kursu.  

           Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w dniu 11 października 2013 roku o godz. 1700 w Krapkowickim Domu Kultury w Krapkowicach, ul. Prudnicka 7 (Sala kinowa).

 

Pobierz:
PDFUlotka infomacyjna.pdf

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).