• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Świąteczne spotkanie dyrektorów

12 grudnia w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 1 w Krapkowicach odbyło się przedświąteczne spotkanie Burmistrza Krapkowic Andrzeja Kasiury z dyrektorami placówek oświatowych Gminy Krapkowice. W świąteczny klimat wprowadził zebranych występ artystyczny przedszkolaków z Przedszkola Publicznego Nr 1 w Krapkowicach. Spotkanie stało się okazją do przekazania świątecznych życzeń oraz podziękowań za działania podejmowane na rzecz dzieci i młodzieży.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach oraz przedstawiciele nauczycielskich związków zawodowych: Maria Wronka Przewodnicząca Międzyzakładowej Organizacji NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania w Krapkowicach oraz Gabriela Korzeniewska  Prezes Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Krapkowicach, którzy przekazali świąteczne życzenia na ręce dyrektorów dla uczniów oraz wszystkich pracowników oświaty.

Przewodnicząca Krapkowickiego Stowarzyszenia Oświatowego Gabriela Korzeniewska przedstawiła działania stowarzyszenia wspierające działalność edukacyjną placówek oświatowych. Uczestnicy spotkania mieli możliwość zapoznania się z pracami uczniów nadesłanymi do Konkursu  ogłoszonego przez stowarzyszenie.

Burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura przekazał dyrektorom szkół i przedszkoli życzenia, aby świąteczny czas  upłynął w spokojnej i rodzinnej atmosferze, pełnej ciepła, zrozumienia oraz radości. Życzył także wszystkiego najlepszego w zbliżającym się 2020 roku, aby nowy rok otworzył drogę do nowych szczytnych celów, przynosząc zadowolenie z realizacji wszelkich zamierzeń: zawodowych, edukacyjnych oraz osobistych.

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).