• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Pomaganie nie jest trudne

Ponad 350 kilogramów żywności przez dwa dni zebrali wolontariusze w ramach akcji Caritas „Tak pomagam”. Zbiórka w sklepach na terenie miasta odbyła się 6 i 7 grudnia. To już siedemnasta edycja akcji organizowana przez Parafialny Zespół Caritas, który działa przy parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Krapkowicach.

W akcji udział wzięli wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas oraz szkolnych kół: z Zespołu Szkół Zawodowych im. Piastów Opolskich w Krapkowicach, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Krapkowicach oraz uczniowie z Zespołu Szkół im. Jana Kilińskiego w Krapkowicach.

Zebrana żywność pozwoli na przygotowanie świątecznych paczek dla najbardziej potrzebujących parafian. W paczkach znajdują się głównie produkty trwałe, np. makaron, mąka, cukier, ryż, kasze, konserwy i słodycze.

Informujemy także, że specjalne kosze Caritasu znajdziemy w krapkowickich sklepach do 18 grudnia.

Dziękujemy wolontariuszom Parafialnego Zespołu Caritas oraz młodzieży ze szkół za przeprowadzenie tak szlachetnej akcji.

Przewodniczący PZC

Stanisław Dżugaj

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).