• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Jazda pod wpływem alkoholu

1.jpeg

Dnia 13.11.2019 r. funkcjonariusze Straży Miejskiej w Krapkowicach otrzymali zgłoszenie dotyczące kierującego pojazdem marki Audi mogącego być pod wpływem alkoholu. Według osoby zgłaszającej miał on się poruszać e rejonie ul. Kilińskiego, Ks. Duszy oraz ulic przyległych. Poinformowano o sprawie również Policję. Podczas penetracji wskazanego terenu nie napotkano jednak pojazdu pasującego do opisu. Apelujemy aby posiadając wiedzę lub przypuszczenia, że osoba, która wsiada za ,,kółko" może znajdować się pod wpływem alkoholu nie wahać się dzwonić pod numer alarmowy 112. Gdy istnieje taka możliwość uniemożliwić jazdę kierowcy.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).