• PL
  • EN
  • DE
Drodzy mieszkańcy gminy Krapkowice, przypominamy o obowiązku złożenia nowych deklaracji o wysokości opłaty za odpady do 10 marca 2020 roku. Deklaracje przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach. Dodatkowo w Krapkowickim Domu Kultury przy ul. Prudnickiej 7 (26 lutego) oraz w  Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej przy ul. Mickiewicza 1 (27 lutego) w godzinach 16:00-18:00. Zapraszamy.

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Informujmy o osobach bezdomnych

numer-112-1080x675.jpeg

Straż Miejska w Krapkowicach zwraca się z prośbą do mieszkańców gminy Krapkowice o informowaniu odpowiedzialnych służb o zauważonych przez siebie osobach bezdomnych przebywających na terenie ogródków działkowych, pustostanach, opuszczonych piwnicach czy też węzłach ciepłowniczych. W okresie jesienno-zimowym niskie temperatury mogą stanowić ogromne zagrożenie. dotyczy to także osób samotnych, w podeszłym wieku czy też nietrzeźwych przebywających poza domem. Wszelkie informacje o takich osobach prosimy zgłaszać pod numer alarmowy 112 lub bezpośrednio do Straży Miejskiej, Policji czy też do Ośrodka Pomocy Społecznej.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).