• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Harmonogram odbioru odpadów na 2020 rok

Szanowni mieszkańcy Gminy Krapkowice!

Poniżej przedstawiamy harmonogram odbioru odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych (PSZOK) na 2020 rok. Jednocześnie informujemy, że dla zabudowy wielorodzinnej położonej na terenie miasta (z podziałem na Krapkowice i Otmęt) są odrębne harmonogramy uwzględniające standardową bądź zwiększoną częstotliwość odbioru poszczególnych frakcji odpadów komunalnych. Harmonogramy te posiadają stosowne opisy.

PDFKrapkowice.pdf

PDFKrapkowice za rondem.pdf

PDFZabudowa wielorodzinna Krapkowice - standardowa częstotliwość.pdf

PDFZabudowa wielorodzinna Krapkowice - zwiększona częstotliwość.pdf

PDFOtmęt Góra.pdf

PDFOtmęt Dół.pdf

PDFZabudowa wielorodzinna Otmęt - standardowa częstotliwość.pdf

PDFZabudowa wielorodzinna Otmęt - zwiększona częstotliwość.pdf

PDFDąbrówka Górna, Rogów Opolski, Gwoździce, .pdf

PDFLigota Krapkowica, Steblów, Żużela.pdf

PDFPietna, Borek, Ściborowice, Kórnica, Nowy Dwór.pdf

PDFŻywocice.pdf

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).