• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach będzie nieczynna od  23 marca 2020 roku do odwołania. Opłat należy dokonywać za pomocą bankowości elektronicznej. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >>

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Ogłoszenie Burmistrza Krapkowic

Burmistrz Krapkowic ogłasza I przetarg  ustny ograniczony na: sprzedaż działki Nr 71/5 z mapy 19 o pow.  0,0120 ha, obręb Krapkowice, położonej przy ul. Cegielnianej, zapisanej w Księdze Wieczystej Nr OP1S/00029084/9 wolnej od obciążeń – dla której brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Pobierz:

PDFogłoszenie o przetargu ograniczonym - Cegielniana.pdf

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).