• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Zadania zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego na 2020 rok

Szanowni mieszkańcy gminy Krapkowice poniżej prezentujemy propozycje zadań zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego gminy Krapkowice na 2020 rok.

Wykaz zadań zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego Gminy Krapkowice na 2020 r - całość.pdf

Ostateczna lista zadań pozytywnie zweryfikowanych przez zespół składający się z przedstawicieli wydziałów właściwych merytorycznie Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach oraz zaopiniowanych przez Komisję Gospodarki i Finansów Rady Miejskiej w Krapkowicach.

Zadania zakwalifikowane do głosowania. Obszar Krapkowice miasto, kategoria zadania duże.pdf

Zadania zakwalifikowane do głosowania. Obszar Krapkowice miasto, kategoria zadania małe.pdf

Zadania zakwalifikowane do głosowania. Obszar Krapkowice sołectwa, kategoria zadania duże.pdf

Zadania zakwalifikowane do głosowania. Obszar Krapkowice sołectwa kategoria zadania małe.pdf

Wszystkie propozycje zadań ostatecznie zweryfikowanych poddaje się pod głosowanie mieszkańców gminy Krapkowice.  Głosowanie zgodnie z kalendarium Budżetu Obywatelskiego Gminy Krapkowice na 2020 rok  odbywać się będzie w dniach 27.11.2019 -11.12.2019 roku.

Wykaz wszystkich wniosków niespełniających kryterium bądź nieuzupełnionych w terminie

Wykaz zadań odrzuconych Budżet Obywatelski Gminy Krapkowice na 2020 rok..pdf

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).