• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Forum Seniorów

29 października gmina Krapkowice gościła delegację Przedstawicieli Forum Seniorów Samorządu Województwa Opolskiego, do którego należą nasi mieszkańcy: Elżbieta Kołtuńska,  Anna Moch oraz Adam Holinej – to oni reprezentują naszą gminę w Urzędzie Marszałkowskim w Opolu, przy którym znajduje się Forum Seniorów.

Na krapkowickim rynku Andrzej Brzezina zastępca burmistrza Krapkowic przywitał gości oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych reprezentujących stowarzyszenia Seniorów, które znajdują się w naszym mieście. Nasi Goście zwiedzili Krapkowicki „Zamek” oraz zabytkową Basztę. Spotkali się z lokalnymi artystami w Galerii „ Studnia” i zapoznali się z „ Obuwniczym Szlakiem”. Następnie uczestnicy spotkania wybrali się do Zamku w Rogowie Opolskim, gdzie poznali jego ciekawą historię oraz zwiedzili bibliotekę. 

 

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).