• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Muzyczne zakończenie „Miesiąca Seniora”

W dniu  30 października 2019r. zakończył się „Miesiąc Seniora” w gminie Krapkowice. Burmistrz Andrzej Kasiura w Krapkowickim Domu Kultury podziękował Seniorom, organizacjom pozarządowym oraz instytucjom kultury i sportu za  pomoc i aktywny udział w październikowych wydarzeń. A w Krapkowicach się działo: dla Seniorów zorganizowano warsztaty artystyczne, dietetyczne oraz sportowe, wycieczki turystyczne, wspólne zajęcia w bibliotece i seanse kinowe dziadków z wnukami.

W tym roku zakończenie „ Miesiąca Seniora” odbyło się podczas koncertu operetkowego z nutką humoru w wykonaniu solistów scen poznańskich, który bardzo dobrze wpisał się w podsumowanie intensywnego dla Seniorów miesiąca października.

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).