Orlik Masters 2013 - wyniki

W sobotę 7 września na boisku ORLIK w Krapkowicach,przy bardzo słonecznej i wręcz upalnej pogodzie, rozegrano II edycję turnieju piłki nożnej dla zawodników, którzy ukończyli 40 lat -" ORLIK MASTERS 2013 " o Puchar Burmistrza Krapkowic. Podobnie jak w roku ubiegłym w turnieju rywalizowały cztery drużyny.

W meczu inauguracyjnym spotkały się zespoły LAS Strzelce Op. i Ogień Gogolin. Pojedynek był zacięty i obfitował w wiele interesujących akcji ze strony obydwu drużyn. Minimalnie lepszą drużyną została ekipa ze Strzelec Op, która wygrała 2:0. Najwięcej bramek padło w meczu pomiędzy drużynami Strzelec Op. i Kietrza, który to pojedynek zakończył się iście hokejowym rezultatem 9:2 dla zespołu LAS.

Cały turniej był bardzo zacięty i wyrównany, o czym świadczy fakt, iż dopiero wynik ostatniego meczu decydował o kolejności drużyn na pierwszych trzech miejscach.

Ostateczna kolejność przedstawia się następująco:

1. LAS Strzelce Opolskie    - 6 pkt, bramki 12;4

2. Ogień Gogolin                 - 6 pkt, bramki 7;4

3. Otmęt Krapkowice           - 5 pkt, bramki 7:10

4. OLDMIX Włókniarz Kietrz - 1 pkt, bramki 7;15

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Rudolf Zimon ( LAS Strzelce Op. ), najlepszym bramkarzem - Andrzej Wdowik ( Ogień Gogolin ), natomiast najlepszym strzelcem turnieju ( 5 bramek ) - Rafał Kądzioła ( OLDMIX Kietrz ).