• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Pokazy samoobrony w ramach projektu

Od 8 do 21 października zawodnicy Klubu Karate Do-Shotokan Krapkowice przeprowadzili pokazy samoobrony, które odbyły się zgodnie z harmonogramem projektu „Poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym poprzez modernizację przejść dla pieszych na terenie gminy Krapkowice” realizowanego przez gminę Krapkowice oraz Klub w ramach programu ograniczenia przestępczości i aspołecznych zachowań – „Razem bezpiecznej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020”. Pokazy odbyły się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Juliusza Słowackiego oraz Publicznej Sportowej Szkole Podstawowej nr 5 im. Janusza Korczaka w Krapkowicach. W pokazie uczestniczyli: Julia, Wojtek, Wiktoria, Kasia, Marta, Florian, Marek, Fabian. Nad całością czuwał sensei Zdzisław Tupko. Podczas pokazu zawodnicy zaprezentowali kihon-trening podstawowych techniki karate, kumite-formy walki z partnerem oraz elementy samoobrony.

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).