• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zaproszenie na debatę - lokalizacja nowego cmentarza

W gminie Krapkowice trwają prace nad ustaleniem lokalizacji nowego cmentarza. Temat ten poruszany był już w lokalnych mediach. W publikacjach brakowało jednak analiz przedstawiających istniejące uwarunkowania, prognoz demograficznych, a także dokładnych wskazań lokalizacji potencjalnych cmentarzy.

W ramach dyskusji publicznej burmistrz Krapkowic postanowił przekazać mieszkańcom swoje stanowisko w przedmiotowej sprawie wraz z uzasadnieniem. Ze stanowiskiem (przekazanym wcześniej Radnym Rady Miejskiej) można zapoznać się poniżej. Pełna informacja wraz z załącznikami graficznymi dostępna jest na stronach internetowych Urzędu Miasta i Gminy w Krapkowicach.

Jednocześnie burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Krapkowicach Arnold Joszko zapraszają wszystkich zainteresowanych na debatę publiczną na temat lokalizacji nowego cmentarza w Krapkowicach, która odbędzie się 29 października o godz. 18.00 w Krapkowickim Domu Kultury.

Serdecznie zapraszamy.

Lokalizacja_ul.Wrzosów.jpeg

Projektowana lokalizacja cmentarza przy  ul. Wrzosów (10,5 ha)

 

Lokalizacja_ul.Limanowskiego.jpeg

Projektowana lokalizacja cmentarza przy ul. Limanowskiego (4,9 ha)

 

PDFStanowisko Burmistrza Krapkowic w sprawie lokalizacji cmentarza.pdf

PDFZał. 1_Analiza dotycząca przewidywanej pochówków w Krapkowicach w latach 2019-2058.pdf

PDFZał. 2_Lokalizacje cmentarzy.pdf

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).