• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dzień Ziemniaka w Ściborowicach

W sobotę 7.09.2013 w Ściborowicach odbył się tegoroczny Dzień Ziemniaka. Festyn był bardzo udany, ponieważ w tym razem pogoda dopisała. Impreza poświęcona tematyce ziemniaka jest okazją do spotkań mieszkańców wioski, wymianie doświadczeń o odmianach ziemniaków zarówno pod względem uprawy jak również walorach kulinarnych. To także zabawa dla dzieci, które mają frajdę podczas gier i konkursów. W konkursie na najsmaczniejszą potrawę
z ziemniaka, komisji najbardziej smakowały potrawy Biskup Anny, Torki Sabiny, Spiler Renaty, Mikus Anny, Betlejewskiej Jadwigi, Mazurek Dominiki, Knury Małgorzaty, Betlejewskiej Marzeny.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).