• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przedszkole w Gwoździcach po remoncie

Wakacje dla dzieci to czas wypoczynku, a dla placówek oświatowych jest to czas, aby prowadzić prace remontowo-budowlane. Tak też się działo w przedszkolu w Gwoździcach, w którym podczas wakacji przeprowadzono remont. Odnowiono korytarz i klatkę schodową oraz szatnię dla dzieci.   Zakupiono nowe szafki i wykonano remont toalety. Zostały również zakupione  nowe meble i zabawki oraz odnowiono jadalnie dla dzieci.
Całości metamorfozy dopełniła nowa wykładzina w korytarzu i dywan w sali zabaw. Dzięki temu placówka zyskała nowy, świeży wizerunek. Wszystko po to, aby dzieci dobrze czuły się w przedszkolu. W remont placówki zaangażowali się rodzice dzieci, którym serdecznie dziękujemy.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).