• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Nowe boiska oficjalnie oddane do użytku

Od 17 października uczniowie oraz mieszkańcy mogą korzystać z kompleksu sportowego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Krapkowicach.
W ramach inwestycji powstało boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej z bieżnią. W jego skład weszły 2 boiska do koszykówki, boisko do piłki ręcznej oraz boisko do siatkówki. Jest także boisko do mini piłki nożnej z możliwością użytkowania jako kort do tenisa ziemnego, bieżnia lekkoatletyczna, skocznia do skoku w dal i trójskoku oraz parking z chodnikiem i strefą odpoczynku. "Mam nadzieję, że boisko to będzie miejscem zabawy i radości. Miejscem, gdzie można aktywnie i zdrowo spędzać wolny czas" mówiła dyrektor Krystyna Chudala.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).