• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zachęcamy do udziału w Projekcie ,,Postaw na słońce"

Fundacja Banku Ochrony Środowiska realizuje Projekt ,,Postaw na słońce", do udziału w którym zaprasza uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych wszystkich typów. Projekt poświęcony jest odnawialnym źródłom energii.

Na Projekt składają się dwa ogólnopolskie konkursy - BADAWCZY i FILMOWY.

UDZIAŁ W PROJEKCIE

Oba konkursy odbywają się on-line. Wszelkie materiały, plan zadań do wykonania i formularz raportowania z wykonanych zadań dostępne są na platformach internetowych. Uczestnicy mogą też na bieżąco kontaktować się z biurem organizacyjnym konkursu telefonicznie, e-mailowo lub przez strony internetowe:

KONKURS BADAWCZY KONKURS FILMOWY
https://www.postawnaslonce.pl/ https://www.filmeko.pl/
e-mail: postawnaslonce@fundacjabos.pl e-mail: filmeko@fundacjabos.pl

 

NAGRODY

Łączna pula nagród w obu konkursach wynosi 35 tys. złotych. Wszystkim członkom zwycięskich zespołów - uczniom i nauczycielom, zostaną przyznane nagrody rzeczowe.

REJESTRACJA

Rejestracja odbywa się wyłącznie elektronicznie na stronach konkursów:

https://www.postawnaslonce.pl/

https://www.filmeko.pl/

 

Projekt został przygotowany przy współpracy z ekspertami z Politechniki Warszawskiej i Uniwersytetu Warszawskiego.

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).