• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Pasowanie na przedszkolaka

8 października 2019  roku najmłodsze przedszkolaki  z  Zespołu Szkolno-Przedszkolnego  nr 3 w Rogowie Opolskim z grup: ,, Kangurki'', ,, Tygryski'' i ,, Żyrafki'' zostały pasowane na przedszkolaków. To już druga taka uroczystość w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Rogowie Opolskim, na której gościli burmistrz Krapkowice  Andrzej Kasiura, naczelnik Wydziału Oświaty Jolanta Myśluk oraz  sołtys  Gwoździc Artur Thiel. 

Po krótkim programie artystycznym nastąpiło uroczyste ślubowanie. Po nim dyrektor Leszek Felsztyński  i zastępca dyrektora Jolanta Kijek symbolicznym lizakiem dokonali aktu ślubowania. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały medale i słodycze.

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).