• PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dieta najlepszą receptą na zdrowie

Gotowanie, grillowanie, a może pieczenie – jakie są najzdrowsze metody przygotowywania potraw?  Niezdrowe składniki żywności E 123, E 131, E 142… - jak się odnaleźć w morzu E-dodatków? Co to są antyoksydanty i do czego są nam potrzebne? To tylko kilka z ważnych tematów omówionych podczas warsztatów dietetycznych dla seniorów, które odbyły się 4 października  w Środowiskowym Domu Samopomocy w Krapkowicach.

Warsztaty przeprowadziła Weronika Szumlak, wykwalifikowana specjalistka ds. żywienia. Uczestnicy poznali szereg kluczowych zagadnień dotyczących zdrowego odżywiania i diety antynowotworowej, m.in. zalecenia żywieniowe i prozdrowotne dla Seniorów, E-dodatki, konserwanty, dietetyczne paradoksy, techniki przygotowywania potraw.

Każdy z uczestników dodatkowo miał okazję skorzystać z omawianych przez dietetyka  przepisów i samodzielnie wykonać dietetyczne i zdrowe potrawy.

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).