• PL
  • EN
  • DE
Ważna informacja - KASA w Urzędzie Miasta i Gminy w Krapkowicach czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 do odwołania. Tymczasowo jest zlokalizowana na niskim parterze od strony ul. Działkowej obok Straży Miejskiej.  Dostęp do kasy odbywa się poprzez okienko zewnętrzne, dostosowane do obsługi klientów. ***  Uwaga - od 16 marca do odwołania  poszczególne Wydziały UMiG w Krapkowicach będą wykonywały określone zadania w SPOSÓB WYŁĄCZAJĄCY BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW - czytaj więcej >> *** W związku ze złagodzeniem obostrzeń przez rząd RP podjęto decyzję o otwarciu z dniem 28 kwietnia 2020 roku Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krapkowicach. 

 

 

 

×

Wyszukaj w serwisie

Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze

W ubiegłą sobotę tj. 28 września br. o godzinie 1000 na stadionie sportowym Zdzieszowicach odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze, w których uczestniczyło 15 drużyn, w tym 3 drużyny kobiece w 3 kategoriach wiekowych: seniorzy, kobieca drużyna pożarnicza, młodzieżowa drużyna pożarnicza chłopców oraz dziewcząt. Naszą Gminę reprezentowały jednostki z OSP Żywocice, w kat. Seniorzy oraz w kat. młodzieżowe drużyny pożarnicze chłopców, OSP Żużela, w kat. kobiece drużyny pożarnicze. Sędzią głównych był mł. bryg. Lucjan Lubaszka. Po zakończeniu zawodów, wręczono wszystkim drużynom dyplomy, puchary oraz nagrody pieniężne na łączną kwotę 5000 zł ufundowaną przez Marszałka Województwa Opolskiego, przeznaczone na zakup sprzętu. Nagrody dla młodzieżowych drużyn pożarniczych ufundował Komendant Powiatowy PSP ze środków Wojewódzkiej Komendy PSP. Współorganizatorami zawodów byli: Komenda Powiatowa PSP w Krapkowicach, Zarząd Powiatowy ZOSP RP w Krapkowicach oraz Gmina Zdzieszowice. Gorące podziękowania składamy strażakom z Gminy Zdzieszowice za przygotowanie boiska
i bieżni. Nasze drużyny zajęły następujące miejsca w poszczególnych kategoriach:

OSP Żużela, w kat. kobiece drużyny pożarnicze zajęła miejsce I

OSP Żywocice, w kat. młodzieżowe drużyny pożarnicze chłopców zajęła miejsce I,

OSP Żywocice, w kat. seniorzy zajęła miejsce VI.

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail Newsletter wysyłany przez Gminę Krapkowice z siedzibą przy ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice. Oświadczam, że Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałam poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili (polityka prywatności).